(+371) 29404286
Valoda: LAT
(+371) 29404286

Uzņēmējs, kurš randiņus apvieno ar sportu

Autors: Kristīne Stepiņa 
Datums: 05.11.2019 12:29
1 skatījumi

Vēderprieki

Esmu Vidusjūras reģiona gastronomijas cienītājs – itāļu un franču virtuve ir man tuvākā. Tas lielā mērā ir mana drauga un kaimiņa Jāņa Sokolovska dēļ, kam pieder restorāni Riviera un Italissimo, viņš mani ir uzsēdinājis uz Dienvideiropas virtuves kulinārijas delikatešu āķa. Pieminētie restorāni ir arī mani iecienītākie, tur var baudīt gan lietišķas biznesa pusdienas, gan vakarā svinēt jubilejas ģimenes un draugu lokā.

Pats neesmu liels ēdienu gatavotājs, pārsvarā uzticos savas burvīgās sievas talantam. Vienīgais, ko regulāri daru vasarās, ir – grilēju gaļu uz oglēm.

Dvēselei

Jau kopš bērnības pārsvarā klausos smago rokmūziku, tā man palīdzējusi mobilizēties gan skolas laikā, gatavojoties valsts olimpiādēm, gan darbā, izstrādājot sarežģītas stratēģijas un prezentācijas. Pieļauju, ka zelta medaļu valsts politikas olimpiādē ieguvu, jo pirms tam aktīvi klausījos Linkin Park. Vēl mani iedvesmas avoti ir Merilins Mensons, Godsmack, Nirvana un Metallica. Lai gan daudzus gadus apmeklēju ikgadējos Siguldas Opermūzikas svētkus, neesmu liels šī žanra cienītājs. Šajos pasākumos mani vairāk ir vilinājusi kopējā pacilājošā un gaišā atmosfēra, nevis pati mūzika. Nekad neatsakos apmeklēt operu Karmena un Parīzes Dievmātes katedrāle iestudējumus.

Runājot par kino, man patīk vairāku ciklu asa sižeta seriāli, bet ne ziepju operas. Starp iecienītajiem ir, piemēram, Brigāde (Бригада) un Izlaušanās (Prison Brake), tos varu skatīties vēl un vēl. Būtiski, lai sižets būtu balstīts uz cilvēciskajām vērtībām, tās kinofilmās vērtēju augstāk par specefektiem.

Pilnais raksts pieejams: https__www-db-lv_zinas_uznemejs-kurs-randinus-apvieno-ar-sportu-490452 maksas versijā vai 30.augusta drukātajā laikrakstā "Dienas bizness"