(+371) 29404286
Valoda: LAT
(+371) 29404286

Viesturs Deksnis

Stratēģiskais konsultants

Komunikācijas eksperts ar politiskas ievirzes domāšanu.

Absolvējis Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļu.

Sabiedriskajās attiecībās strādā kopš 2003. gada, pieredzi gūstot gan Latvijas lielākajās PR aģentūrās, gan dažādu nozaru uzņēmumos.

Viesturs ir komunikācijas aģentūras „Communications & Strategies” dibinātājs un vadītājs. Absolūti piekrīt Sokrāta idejai par darba dalīšanu – uzskatot, ka cilvēkam ir jādara tas, ko viņš prot vislabāk.
​​​Marta Kive

Projektu direktore 

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultāti, specializējoties politikas un valsts pārvaldes jautājumos. Pašlaik iegūst maģistra grādu Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskajā fakultātē​.

Darba pieredzi sabiedriskajās attiecībās uzkrājusi, pildot Saeimas deputāta palīga, kā arī ministra padomnieka pienākumus un organizējot priekšvēlēšanu kampaņas. Strādājusi sabiedrisko attiecību jomā arī reģionālajā pašvaldībā un augstākās izglītības iestādē. 

Toms Kursītis

Vecākais projektu vadītājs

Pirmo vērtīgo pieredzi sabiedrisko attiecību veidošanā iekrājis kā praktikants Eiropas Parlamenta Informācijas birojā Rīgā. Tur gūtie iespaidi un iemaņas pārliecināja, ka šis ir īstais arods, ar ko saistīt savu nākotni. 

Profesijas akadēmiskos pamatus apgūst Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē. 

Agrāk strādājis namu apsaimniekošanā, kur komunikācija ar klientiem un pakalpojumu sniedzējiem bija darba ikdienas sastāvdaļa, tagad gūtais rūdījums palīdz aģentūrā. Sporta gaitas riteņbraukšanā iemācīja, cīnoties individuāli, rīkoties komandas interesēs un ātri adaptēties neierastās situācijās.


​Alīna Kozlovska

Projektu vadītāja

Absolvējusi Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātnes bakalaura studiju programmu. Pašlaik studē Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes maģistra studiju programmā "Reģionālā politika un valsts pārvaldība".

Profesionālo pieredzi uzkrājusi kā praktikants TV3 Ziņās, strādājot par reportieri nacionālajā informācijas aģentūrā LETA un par sabiedrisko attiecību speciālisti Valsts kontrolē.