(+371) 29404286
Valoda: LAT
(+371) 29404286

Viesturs Deksnis

Stratēģiskais konsultants

Komunikācijas eksperts ar politiskas ievirzes domāšanu.

Absolvējis Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļu.

Sabiedriskajās attiecībās strādā kopš 2003. gada, pieredzi gūstot gan Latvijas lielākajās PR aģentūrās, gan dažādu nozaru uzņēmumos.

Viesturs ir komunikācijas aģentūras „Communications & Strategies” dibinātājs un vadītājs. Absolūti piekrīt Sokrāta idejai par darba dalīšanu – uzskatot, ka cilvēkam ir jādara tas, ko viņš prot vislabāk.
​​​ 
Jana Saulīte

 Biznesa attīstības direktore 

 Izglītība: Rīgas Tehniskās universitātes Inženiereknomikas fakultāte, sociālo zinātņu bakalaura grāds vadībzinātnē, RPIVA       profesionālās   augstākās izglītības diploms, skolotāja kvalifikācija

 Profesionālā pieredze:  ziņu aģentūra LETA, žurnālists un redaktors, Tieslietu ministrijas, AS "Pasažieru vilciens" un SIA "Rīgas         dzemdību   nams" sabiedrisko attiecību vadība, kā arī citu nozaru sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadība

 Ārpus darba sirds pieder tautas dejai, Dziesmu un deju svētku kustībai, velobraukšanai un dažāda veida brīvprātīgajam darbam. 
​Diāna Āboltiņa

Projektu vadītāja

Izglītība: Latvijas Universitātes Ekonomikas vadības fakultātes Sabiedrības vadības maģistrs, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātņu bakalaura grāds. 


Darba pieredze gūta sabiedrisko attiecību vadībā valsts sektorā: Satiksmes ministrijā un Valsts izglītības satura centrā. Uzkrāta pieredze arī pašvaldības sabiedrisko attiecību realizētajās aktivitātēs Salaspils novada domē, kā arī vairākos projektos dažādās latvijā esošajās televīzijās. 

Ārpus darba brīvais laiks pieder atpūtai, ģimenei un vokāla apguvei. 
Kaiva Anna Upleja

Jaunākā projektu vadītāja 

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātnes bakalaura programmas pēdējā kursa studente ar pāŗtraukumu uz nenoteiktu laiku.

Darba pieredzi uzkrājusi dažādās jomās, tostarp strādājot par Eiroparlamenta deputātes preses sekretāri, pārvaldot vairāku uzņēmumu un organizāciju sociālos medijus, kā arī intervējot un sagatavojot materiālus dažādiem rakstiskajiem medijiem.

Ārpus darba dzied grupā "Riverfall".