(+371) 29404286
Valoda: LAT
(+371) 29404286

Viesturs Deksnis

Stratēģiskais konsultants
Komunikācijas eksperts ar politiskas ievirzes domāšanu.

Absolvējis Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļu.

Sabiedriskajās attiecībās strādā kopš 2003. gada, pieredzi gūstot gan Latvijas lielākajās PR aģentūrās, gan dažādu nozaru uzņēmumos.

Viesturs ir komunikācijas aģentūras „Communications & Strategies” dibinātājs un vadītājs. Absolūti piekrīt Sokrāta idejai par darba dalīšanu – uzskatot, ka cilvēkam ir jādara tas, ko viņš prot vislabāk.

​​​ Jana Priedniece

 Biznesa attīstības direktore 

 Izglītība: Rīgas Tehniskās universitātes Inženiereknomikas fakultāte, sociālo zinātņu bakalaura grāds vadībzinātnē, RPIVA       profesionālās   augstākās izglītības diploms, skolotāja kvalifikācija

 Profesionālā pieredze:  ziņu aģentūra LETA, žurnālists un redaktors, Tieslietu ministrijas, AS "Pasažieru vilciens" un SIA "Rīgas         dzemdību   nams" sabiedrisko attiecību vadība, kā arī citu nozaru sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadība

 Ārpus darba sirds pieder tautas dejai, Dziesmu un deju svētku kustībai, velobraukšanai un dažāda veida brīvprātīgajam darbam. 

​​Alīna Kozlovska

Projektu vadītāja

Absolvējusi Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātnes bakalaura studiju programmu. Pašlaik studē Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes maģistra studiju programmā "Reģionālā politika un valsts pārvaldība".

Profesionālo pieredzi uzkrājusi kā praktikants TV3 Ziņās, strādājot par reportieri nacionālajā informācijas aģentūrā LETA un par sabiedrisko attiecību speciālisti Valsts kontrolē.